علوم ماورا
احضار- سركتاب -بخت گشایی -ابطال السحر -موفقیت- قبولی در كنكور -رمل- جفر- جن -موكل
درباره وبلاگ


786
با عرض سلام خدمت كاربران عزیز و بازدید كنندگان گرامی امیدوارم مطالب مورد استفادتون قرار بگیرد.اگردرخواست سركتاب یا بررسی ستاره بختتون با شخص خاصی یا مشكل و سوالی دارید میتونید موردتون رو به ایمیل استاد oloomgarebah@yahoo.com بفرستید تا در اسرع وقت پیگیری و بررسی شود لطفا در قسمت نظرات طرح مشكل نفرمایید
موفق باشید
یا علی

مدیر وبلاگ : شیخ طاهر
نویسندگان
چهارشنبه 18 شهریور 1394
786
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت بازدیدكنندگان وبلاگ دعا . نیایش . ذکر. نماز
 در خصوص این موارد هر مشكل یا سوالی دارید
 به ایمیل oloomgarebah@yahoo.comارسال نمایید
تا در اسرع وقت بررسی و پیگیری شود
در قسمت نظرات طرح مورد و مشكل و درخواست نكنید.
فقط به ایمیل وبلاگ ارسال كنید.

بازكردن سركتاب- ازدیاد مهر و محبت- بخت گشایی- ابطال سحر و جادو و طلسم- بررسی ستاره بخت- گشایش در كار- رزق و روزی- زبانبندی- رسیدن به معشوق- پایبندی زوجین- چشم زخم

  به نظراتی كه خصوصی تیك میخورد نمیشه جوابی داد

خواهشا فقط و فقط در یك ایمیل  موردتون یا سوالاتتون و مشكلتون رو توضیح بفرمایین
خداوند استاد عزیز و بزرگوارم جناب
 حاج كربلایی شیخ علی طاهری
 را مورد رحمت خویش قرار دهد

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم


كاربران گرامی و بازدید كنندگان عزیز
میتوانید مطالب و درخواستهایی رو كه دارید در غالب موارد زیر به آدرس ایمیل وبلاگ ارسال نمایید تا پاسخگویی و بررسی شود.
پاسخگویی بتوسط ارسال به آدرس ایمیل oloomgarebah@yahoo.com میباشدموارد در غالب های زیر قابل یررسی میباشد:


بخت گشایی،سرکتاب،دعانویس،باطل السحر،سرکتاب گرفتن،عددشانس.زبان بند،تیغ بند،بخت گشایی سریع،سرکتاب بازکردن،طلسم افزایش مال وثروت،طلسم محبت فوری،جلب احضارازراه دور،دعای محبت شدید،استادعلوم غریبه،علم جفرورمل،ساعات دعانویسی،آداب دعانویسی،بخت گشایی،سرکتاب دیدن،احضارموکل،جن زدگی،نمازهای مجرب،نمازوحشت،دعاهای مجرب گشایش بخت،برکت گشایی،دعابرای سلامتی وآرامش،زبان بند،دعای گشایش بخت،دعای وسعت رزق،دعای قطعی شدن ازدواج،دعابرای ازدواج بافرد مورد نظر،بخت گشایی سریع،علوم خفیفه،علوم ماورا،طلسم محبت فوری،طلسم مال وثروت،جن زدگی،علائم ومشخصات جن زدگی،استادعلوم غریبه،علائم ومشخصات سحروجادو،سرکتاب،دعای محبت،طلسم محبت شدید،عددشانس،طالع بینی،دعای وسعت رزق،دعابرای برگشت یار،دعابرای فروش آپارتمان،دعابرای بچه دارشدن،دعابرای فروش ملک وخانه،دعابرای فروش جنس وکالا،دعای ازدیادمحبت،دعابرای رفع کدورت،دعابرای صلح وآشتی،دعای گشایش کسب وکار،دعا برای سلامتی وآرامش،سرکتاب بااحضارموکل،باطل السحر.طلسم،دعای سازش بین زن وشوهر،دعای جدایی وسردی،دعای جدایی ودلسردی،طلسم بازشدن شهوت مرد،طلسم مال وثروت،بخت گشایی دختران،سرکتاب،گشایش بخت وروزی،علوم خفیفه،استادعلوم غریبه،استادعلوم غریبه
نوع مطلب :
برچسب ها : بخت گشایی، سرکتاب، دعانویس، باطل السحر، سرکتاب گرفتن، عددشانس.زبان بند، تیغ بند،
لینک های مرتبط :
شنبه 28 شهریور 1394 08:08 ب.ظ
سلام برادر.
در مورد رمل و مسایل و روشهای پاسخ گرفتن لطف کنید توضیح دهید .مقصود فقط روش خود شخص شما هستش .
این قدرت شما از کجا سرچشمه میگیرد .
دوستان عزیز من بیش از ۵سال هستش که استاد را میشناسم ایشان تکان دهنده و صحیح جواب میدهند .
شیخ طاهر
مواردی در علوم ماورا هستش که مختص شخص میباشد و توضیح و تفهیمش برای عموم نمیباشد معذورم.
شما سرچشمه را میدانید .چون از چند روش جوابگویی میشود این جوابها دقیق تر و محکم تر میباشد.
پنجشنبه 26 شهریور 1394 06:33 ب.ظ
سلام استاد گرانقدر و مهربان.به سفارش و توصیه شما این نظر را در سایت قرار میدهم .
من و شخص مورد علاقه ام مدت ۴سال باهم در ارتباط بودیم که بعلت بوجود آمدن مشکلاتی باعث جدایی شش ماهه از همدیگر شدیم.
تمام خوبی ها و مهربانی ها تغییر حالت دادن و به کینه و عداوت و برخوردهای لفظی داده بودند و این تنها من بودم که دچار افسردگی شده بودم غذا نمیتونستم بخورم عصبی و پرخاشگر شده بودم و دنیا برایم جهنم شده بود فقط ترس از خدا بود خودکشی نکردم هر چند ........
خداوند سایت استاد بزرگوار را در مسیر زندگی من قرار داد و ایشان واقعا از صمیم قلب کمکم کردند .دعاها یی که تعیین کردند نوشتم و لی بازم نتیجه ای نداد و البته مشکل در نوشتن بود که مشخص شد.
این وضعیت را بیشتر شماها درک کردید من با همراه داشتن دعاها آرامش عجیبی داشتم بین چهار تا پنج ماه بعد از نوشتن دعاها در ابتدا تغییر و بهبودی در رابطه و برگشت کسی که دوستش داشتم اتفاق افتاد و در نهایت ما نامزد کردیم و در حال حاضر به خوبی و شادمانی در کنار هم هستیم.
استاد عزیز الهی که همیشه سلامت و موفق باشید .
سپاسگذارم
شیخ طاهر
ممنون از لطفتون
سه شنبه 24 شهریور 1394 03:56 ق.ظ
راضیه
با عرض سلام و تسلیت خدمت استاد گرانقدر.
من یکی از کاربران سایت استاد هستم که باراهنمایی یکی از دوستانم که درخواست مشابهی داشته بود و نتیجه خوب گرفته بود برای استاد ایمیل زدم .بعد از انجام سرکتاب و احضار دعاهایی رو در زمان مخصوص نوشتم که استاد ایمیل زده بودن .
رابطه نادرست من با کسی که واقعا دوستش داشتم بهم خورده بودو یازده ماه بود که هیچ ارتباطی نداشتیم و همچنین هیچ امیدی به سروسامان گرفتن.اگر دقیق بخواهم توضیح بدم در مرحله دوم نوشتن دعاها بین دو تاوسه هفته رابطه ما دوباره برقرار شد البته با توجه به گفته های استاد بدون گناه چند مدتی گذشت و دوست داشتن واقعی که شخص در ابتدای آشنایی با هم داشتیم بوجود اومده بود و حتی شدید از قبل.بعد از چهار ماه ایشان به درخواست مکرر به خواستگاری من آمد و عقد کردیم.بچه ها شاید گفتن و شنیدن این حرفها که چند جمله بیشتر نیست نتوانه سختی ها استرس ها و ناامیدی هایی رو که داشتم برساند ولی کسانی که چند سال در انتظار و عاشق فردی هستند باید درک کنند من دو بار خودکشی ناموفق داشتم و تنها راه رو مرگ میدانستم.میشه با اینکهگناه کار باشی ولی معجزه رو ببینی و من بکمک استاد بزرگوار این معجزه رو حس کردم.امیدوارم تمامی کسانی که آرزوی رسیدن به شخصی را دارند برسند.
با کمال سپاس و تشکر فراوان از شما استاد بزرگوار و پدر مهربان .
سه شنبه 24 شهریور 1394 03:54 ق.ظ
با عرض سلام خدمت دوستان و استاد گرامی
بنده هم دقیقا یك ككاری شبیه كار آق هادی انجام دادم و بعضی نظراتی كه به نتیجه رسیده بود یك جا ذخیره كردم كه واستون میگذارم.


من كسی كه خیلی دوستش داشتم و رابطه خوبی با هم داشتیم رو سر یه سوتفاهم و خیلی به اسونی از دست دادم ایشون مدام از من فرار میكردند و من هیچ شماره تماسی از ایشون نداشتم . ٢ سال از ایشون كاملا بی خبر بودم و هر كاری میكردم فایده نداشت تا اینكه به دلم افتاد سوره حشر رو ٤٠ شب بخونم بعد تمام شدن ٤٠ روز من با سایت استاد اشنا شدم و دقیقا ما بعد ٧ روز با هم ارتباط پیدا كردیم . ٧ روز بعد از اذن استاد. من از استاد بی نهایت ممنونم كه برای همه ما خیلی زحمت میكشن و با قلب بزرگشون مشكلات ما رو بر طرف میكنن.دوستان واقعا راهنمایی استاد معجزه میكنه. حتی مورد سختی مثل من رو. خود استاد رو واقعا خدا سر راه ما قرار داده تا ببینیم هنوز هم معجزه میتونه اتفاق بیفته اگه استاد و همراه ادم یه انسان بی نظیر باشه. علی همیشه یارتون استاد
دوشنبه 23 شهریور 1394 10:10 ب.ظ
سلام استاد تشكر میكنم از اینكه ما را تنها نمیزارید.خواهش میكنم كه نامهربانی و ناسپاسی تعداد انگشت شمار افراد معلوم الحال را به پای همه ننویسید.من از صمیم قلب ناراحت این شدم كه دیگر نمیخواستید در نت فعالیت كنید بسیار سپاسگذارم كه هستید وامید ما باقی ماندید.
سپاسگذاریم
دوشنبه 23 شهریور 1394 10:02 ب.ظ
آقا هادی ممنون، چه کار خوبی انجام دادید. من خودم جواب خیلی از سوالاتم رو در نظرات پیدا میکردم، به همین دلیل همیشه قبل از ایمیل زدن به استاد نظرات رو میخوندم و باعث میشد دفعات کمتری ایمیل بزنم و کمتر مزاحم اوقات گرانبهای استاد بشم.
استاد خیلی خیلی زحمت میکشن برامون، همه میدونیم که این کار نیاز به صرف کلی وقت و انرژی داره که استاد با بزرگواری زیاد در جهت رسیدن ما به مقصودمون تلاش میکنن. من که از عهده تشکر از ایشون برنمیام، فقط از خداوند بزرگ میخوام پاداش خوبیهای ایشون رو خودش به بهترین شکل بهشون بده و آقا امام رضا همیشه نگهدارشون باشن و به خاطر وجود شریف استاد به ما هم نظری کنن.
من هنوز به مقصودم نرسیدم اما آرامشی که از ترک اشتباهاتم دارم رو همیشه مدیون استاد هستم، اگه راهنمایی ایشون نبود معلوم نبود عاقبتم چی میشد. ازتون بینهایت ممنونم استاد، انشالله همیشه در آرامش باشید.
دوستانی هم که به این علوم عقیده ندارن و کم لطفی میکنن، اگر یه کوچولو فکر کنن میبینن که تمام دنیا پر از معجزه هاییه که ذهن ما توان توجیهش رو نداره، قوانین هستی پیچیده تر از اونه که ما بتونیم همه ی اونها رو درک کنیم.
شیخ طاهر
ممنون از لطف شما و این کاربر گرامی.
دوستان دیگه کم لطفی نمیکنن یه تیشه برداشتن میزنن به ریشه اصلا غیر قابل تصوره تو دو ماه ۴وبلاگ رو بلاک کردن .
یکی نیست بهشون بگه دوست عزیز اگر درخواستت درست باشه چرا کمکت نکنم و اگر واقعا این کاری رو که شما انتظارش رو دارید بر سر خواهر و یا خواهر زاده خودت کسی دربیاره تو چه حالی پیدا میکنی.
هر انچه برای خود نمی پسندید برای دیگران نیز مپسند
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:32 ب.ظ
کیارش:
سلام بر استاد عزیز و كاربران سایت.
اینجانب كیارش هستم كه مشكلی بسیار بزرگ داشتم در مورد بهم ریختگی و طلسم شدن در زندگی و امرار و درآمد زندگیم.
چند ماه پیش با وبلاگ استاد آشنا شدم و به ایشان ایمیل زدم استاد بزرگواری كردن و برای من سركتاب باز كردن و دستور دعاهایی رو دادن.
بعد از نوشتن دعاها و همراه داشتن 90درصد مشكلاتم برطرف شد.
مدت زمانی كه من تونستم با كمك استاد به مقصودم برسم 7ماه زمان برد.
باسپاس از اقای عباسپور استاد بزرگوار
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:28 ب.ظ
سمیه خانوم:
سلام استاد.وقت بخیر.میخواستم بدونم همراه داشتن دعاهای باطل شده ممكنه اثر منفی داشته باشه؟

پاسخ استاد:

بله
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:27 ب.ظ
عبدالحمید
سلام استاد و دوستان .
من از دعا های اساد عزیز استفاده کردم و ایشان کمکم کردن تا گره کوری که در زندگی بود را باز کنن.چندین سال یکی از اقوام برای من طلسم گرفته بود که مشکلات زیادی در زندگی داشم توان فکری و ذهن و جسمم ضعفعجیبی داشت وبه هر فعالیتی میرفتم شکست وبدهکاری زیادی بهمراه داشت ناامید به اینده و همیشه سردرگم.استاد با باز کردن سرکتاب و اذن نوشتن دعاها بغد از گڌشت چهار ماه کلا زندگیم خوب و دگرگون شد. .از استاد عزیز متشکرم حق تعالی نگهدارتون باشه

پاسخ استاد:

ممنون از لطفتون
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:21 ب.ظ
سلام.با این علم چه چیزهارو مشخص میکنید؟

پاسخ استاد:


با علم رمل میتوان جواب تمامی درخواستها و مواد موجود در كل این علوم رو بدست آورد.
رمل 16خانه دارد و هر خانه بر چندین مورد دلالت دارد.
در صورت واقف بر رموزات و تسلط كامل به رمل از جوابهایی كه بدست میاورید مطمینا شگفت زده میشوید.
هر انچه كه درخواست داشته باشید از وصال معشوقه گرفته تا دفینه و گنج و زیر خاكی و مشخصات ظاهری دزد و سارق حامله بودن جنس نوزاد و....حتی رنگ پیراهن دزد محل ومكان شخص مورد نظر صحت و سلامت شخص نوع بیماری افراد مدت زمان عمر دوست و یا دشمن بودن افراد منفعت در كار و رزق و روزی و...
هر آنچه به ذهنتون میرسه در این علم نهفته میباشه.
البته رموزات خاص خودش رو داره نام دیگری بر آ» نیز میگذارن كه كمی خود رمل رو توضیح میده بهش میگن رمل الجن
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:15 ب.ظ
باسلام...


استاد عزیز اولا میخواستم با اجازه یه سوال شخصی بپرسم..اینکه تابه حال خودتون به شخصه جن احضار کردین یا نه؟ دومین سوالم این هستش که ایا خود حضرتعالی قادر به تسخیر موکل هستین؟ از دستتون بر میاد؟واگر میتونین میخواستم که به خدمت خود شما بیام حضوری و حتی اگر جسارتا هزینه ای هم داره هرچه باشه پرداخت میکنم

پاسخ استاد:

در سالیان ابتدا كه به این علم میخواستم وارد بشم تجربه ای داشتم حدودا بیست و چند سال پیش.خطرناك هستش اگر تسلط كامل رو نداشته باشید و دردآور.حتما زیر نظر استادی عامل و واقعی و حضوری باید باشد اگر واقعا به رابطه با جن علاقمند هستید.
من احتیاجی به تسخیر موكل ندارم ولی اینكه برمیاد و برای شما موكل تسخیر كنم خیر این كار رو انجام نمیدم.
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:10 ب.ظ
بهزاد:
سلام من قصد تسخیر همزاد دارم اما دنبال یه روش قطعی هستم روشی که واقعا جواب بده کتاب رجوع همزاد رو بارها خوندم اما همه چیزو کامل نگفته مثلا کشیدن مندل و خیلی چیزهای دیگه شما روش کاملی رو سراغ نداری

پاسخ استاد:

این احضار بسیار كم اتفاق میفته و كتاب نمیتونه كمكی بهتون بكنه.
در محل سكونتتون یه استاد واقعی و عامل رو جستجو كنید لازم بذكر میباشه كه استاد واقعی بسیار كم میباشه و در مقابل كلاش و كلاهبردار بسیار زیاد حتما از استاد بودن و عامل بودن اطمینان پیدا كنید.
بعد از اون باید بصورت حضوری و زیر نظر مستقیم استاد این كار رو با صرف زمان میتونید بدست بیاورید
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:01 ب.ظ
آفاق:
سلام

شما برای فهمیدن اینکه دزد اموال کیه میتونین کمک کنین

راستش من دستبند طلام سال 87 دزدیده شده میدونم از اقوام بوده حتی خوایشو دیدم اما نمیتونم از فکرش بیرون بیام دوست دارم بفهمم دزد کیه

پاسخ استاد:

سلام.
وقت بخیر.
لطف كنید مشخصاتتون و آدرس مكانی كه دزدی در آن اتفاق افتاده رو به ایمیلم بفرستید تا مشخصات دزد یا دزدان رو بهتون بگم در ضمن میتونم كاری بكنم كه اموال دزدیده شده در صورتی كه از بین نرفته باشه بهتون برگردونده بشه.
موفق باشید.
یا علی
دوشنبه 23 شهریور 1394 06:57 ب.ظ
سحر خانوم:
سلام باورم نمیشد كه همسرم رفتارش تغییرات كلی بكند اگر راهنمایی شما نبود به این آرامش نمیرسیدم سركتاب واقعا مفید بود مرسی از وقتی كه برام صرف كردین هر چند از دستم دلخور شدید ولی بازم ممنونم ازتون

پاسخ استاد:

سلام.هیچ دلخوری من از كسی ندارم و نداشتم خوشحال شدم از اینكه به مقصود و نیت پاكتون رسیدین
دوشنبه 23 شهریور 1394 06:55 ب.ظ
من چند سال پیش با دوستانم نزدیک یک مقبره ای قدم میزدیم که دیدیم چند نفر دارن پیش قبرها سحر دفن میکنند و بعد مارفتیم و تمام آنهارا در آوردیم که خیلی چیزها بودنند مثل مو ناخن زغال و ... و یکی از بچها گفت که باید آنهارا با ادرار باطل کنیم و من همین کار را کردم از آن روز تا حالا یک روز خوش ندیدم و همیشه برا مرگ دعا می کنم خواهش می کنم اگر می توننین کمک کنین

پاسخ استاد:

سلام.وقت بخیر.
فك نكردین تو دعاها اسم خدا و آیات قرآن باشه بعد به نجاست آلودشون كردین؟مشخصاتتون رو بفرستید تا واستون سركتاب باز كنم البته به ایمیلم و توضیحات كاملتری نیز بفرمایید.
دوشنبه 23 شهریور 1394 06:52 ب.ظ
نرگس خانوم:
سلام در قسمتی از نظرات دیدم که نوشته بودین هر کس به نتیجه ای رسیده بیاد و عنوان کنه من حدود 6ماه پیش چند دعا از وبلاگ شما استفاده کردم و نتیجه ای نداد تا اینکه با خودتون در میان گذاشتم و برام ستاره بختمون و سرکتاب باز کردین بعد از یک یا دوهفته از دعاهایی که گفته بودید رابطم با دوستم به بدترین شکل رسید که بعد از راهنمایی شما به اشتباهی که در نوشتن دعاها کرده بودم پی بردم واقعا از اون هفته به بعد کاملا همه چیز عوض شد و با گذشت زمانی کوتاه ما عقد کردیم و حالا بسیار رضایت دارم ببخشید که نظرم زیاد بودش و فقط دعای سلامت برای شما میکنم و امید دارم همیشه موفق باشید باز هم از زحماتتون متشکرم
دوشنبه 23 شهریور 1394 06:49 ب.ظ
مهدیه خانوم:
سلام استاد عباسپور میخوام ازتون تشکر فراوان کنم بابت دور شدن سحر از زندگیم و متشکرم بعد از دعاهایی که برام انجام دادین آرامش به زندگیم برگشت و در کنار همسر و بچه هام احساس خوشبختی میکنم برای جدتون هم یک دوره قرآن رو کامل خوندم.
همیشه موفق و شاد باشید.


پاسخ استاد:

ممنونم از اینکه به قولتون عمل کردین همیشه خوش و خرم در پناه حق باشید

دوشنبه 23 شهریور 1394 06:48 ب.ظ
سلام هرچی دعای نادعلی کبیر ختم کردم خدا جوابمو نداده فعلا.هرچی خدا بخواد همون میشه. لطفا واسه همه دعا کنید.

پاسخ استاد:

سلام.وقت بخیر.
باید نوع مشكلتون بررسی بشه و با توجه به طالعتون باید عمل كنید مشخصاتتون رو بهمراه نوع درخواست و گرفتاریتون رو برام ایمیل كنید تا تاثیرگذارترین گزینه واسه رسیدن به مقصودتون رو براتون تهیه كنم.
موفق باشید.
یا علی
یکشنبه 22 شهریور 1394 02:30 ب.ظ
هانا:


سلام یه سوال داستم خدمتتون

ایا دختر مجردهمزاد داره؟

علت این که شبها تو خوا بختک ادمو میگیره چیه؟

ایا دعایی هست که دچار این حالت تو خواب نشیم؟

بی نهایت اگه پاسخ بدین سپاسگدارم؟


پاسخ استاد:


همه انسانها از بدو تولد بهمراه شخص همزاد نیز متولد میشود ولی به نوبه خودش هیچ اجازه ای نداره که در امور شخص دخالتی بکنه مگه ما بسراغ همزاد بریم و باعث رنجشش بشیم که سعی در تلافی میکنه در مورد همزاد خرافات زیادی هستش که نباید توجه کرد اگر مورد خاصی مد نظرتون هستش در این مورد برام میل کنید.
بخت از نظر علمی یه نوع فلج موقت عظلات بدن میباشه و در زمانی که دچار میشه شخص نمیتونه هیچ حرکتی رو انجام بده تا خودبخود برطرف بشه شبیهه سکته خفیف میمونه که واسه عظلات بدن اتفاق میوفته و بخت خرافاتی بیش نیست

یکشنبه 22 شهریور 1394 02:27 ب.ظ
نرگس خانوم:
سلام.
اقای عباسپور بسیار از شما تشکر میکنم و پیشنهاد میکنم که در مورد سرکتاب و دعا به همه دوستان این توضیح رو بدین که نکته هایی رو که بهشون میگید حتما رعایت کنن .
من دو ماه با بدترین حال و پریشانی گذروندم و از دست شما هم ناراحت بودم تا اینکه بهتون ایمیل زدم و شما راهنماییم کردین اصلا باورم نمیشد که تنها در دو هفته من به محمد جواد که تا پای عقد رفته بود برسم و این زندگی رو از شما دارم آقای عباسپور.
از کاری که برای انجام دادین بسیار سپاسگذارم و امیدوارم تمام زندگیتون سرشار از خوشبختی باشد
با تشکر نرگس و محمد جواد از شیراز

پاسخ استاد:


همیشه در سرکتاب ذکر میکنم که تمام موارد رو مو به مو و بدقت انجام بدین اگر کسی واقعا توجه کنه بدون هیچ مشکلی به نتیجه میرسه ولی بعضی ها این دقت رو ندارن و نتیجه موثری بدست نمیارن و یا طول میکشه که به نتیجه برسن.
خیلی خوشحال شدم از اینکه بهمدیگه رسیدین و از این وضعیت رضایت دارید ممنون از لطفتون پاینده و موفق باشید در پناه حق
یکشنبه 22 شهریور 1394 02:24 ب.ظ
مریم خانوم:
بعد از یك ماه به استاد ایمیل زدم و هر آنچه تونستم به ایشون گلایه كردم و حتی توهین ایشون در مسافرت بودن و قول دادن برگردن جواب میدن منم نا امید شده بودم فكر میكردم همه این حرفها پوچ و بیهوده هستش ولی نیرویی نمیزاشت دعاها رو از خودم دور كنم همیشه همراهم بود استاد گرامی بهم ایمیل دادن و موارد رو توضیح دادن چیزهایی كه گفته بودن رو رعایت كردم زندگیم از هم پاشیده شده بود نه ما كه عاشق همدیگه بودیم حسی بهم داشتیم با چشمان خودم خیانت همسرم رو میدیم پدر و مادرم فقط میگفتن حق برگردیدن به خونه اونها رو نداری روزها میگذشت و ما با هم صحبت نمیكردیم تنفر بیهودگی و...تمام روزها و شب هایم رو گرفته بود.
ده ها ایمیل حرفهای زشت براشون فرستادم و ایشون هر بار كه جواب میدادن اون هم با صبر و حوصله تا اینكه مشخصات فردی رو برام فرستادن برای شناسایی.
این شخص رو دقیق میشناختم و چون قول دادم باز گو نكنم بدرخواست استاد نمیتونم توضیح بدم ادرس مكانی دادن كه دقیقا بیخ گوشمون بود و ما بیخبر چشمم به طلسم ها و دعاهایی افتاد برای ایشون فرستادمشون به گفته خودشون بدترین چیزی بود كه میشد برای كسی گرفته باشن دعاها تعویض شد و به درخواست ایشون چون میدونستند همسرم فردی منظقی هستند تمام قضایا رو برایش تعریف كردم تغییرات در یك هفته افتاد كه فقط میشه بهش گفت معجزه نه چیزی دیگه .این كارها رو همون اوایل استاد ازم خواسته بودن و من بدون تحقیق جوابشون داده بودم و عمل نكرده بودم كه ای كاش 6 یا 7 ماه قبل بحرفهاشون گوش میدادم و درست عمل میكردم.
این شادی و زندگی دوباره رو من اول از امام رضا(ع)البته آقای عباسپور همیشه میگن دارم و بعد از ایشون .
با كمال تشكر و آرزوی سلامتی و خوشبختی برای شما و استاد گرامی جناب آقای عباسپور

پاسخ استاد:سلام مریم خانم ای كاش ذكر میكردید كه در سه پست از وبلاگ همین نظر رو گذاشتید میخواستم فقط در یه پست تایید كنم ولی چون در رابطه با همون پست بود نظرتون حیفم اومد تایید نكنم.
آره دوستان همیشه لطف دارن و بعضی ها هم كم لطفی میكنن من همیشه متذكر میشم كه موارد رو هر چند بنظرتون معمولی میادش ولی خواهشا دقت كنید و با دقت انجام دهید تا در كمترین زمان به مقصودتون برسین.
در ضمن به همسر گرامیتون سلام من رو برسونید ممنونم از حوصله ای كه بخرج دادین و نظر گذاشتین.
یا علی
یکشنبه 22 شهریور 1394 02:12 ب.ظ
نرگس:
سلام.
این دعای دلبندتون كه دستورش رو دادید واقعا معجزه میكنه در كمتر از دو ماه بعد از سركتاب شوهرم اخلاقش بكل عوض شده باورم نمیشد كه دعاهایی كه خودم بنویسم البته با راهنمایی و اجازه شما موثر باشه.
برای جدتون بعد از نماز چهل روز فاتحه میخونم مطمئن باشید.
ممنونم از اینكه بدقت و با صبر و حوصله جواب میدین.
بقول خودتون یا علی

پاسخ استاد:


ممنون از لطفتون.
خوشحالم از اینکه به مقصودتون رسیدین قدر زندگیتون رو بدونید و مواظب باشید .
در پناه حق سلامت و موفق باشید
یاعلی
یکشنبه 22 شهریور 1394 02:07 ب.ظ
زمانی که یک هفته بدنمون نجسه دعا همراهمون باشه باید چه کار کنیم ؟

پاسخ استاد:


در زمان ناپاكی بهتر هستش دعاها رو داخل قرآن بزارید و بعد از پاك شده دوباره همراهتون كنید
یکشنبه 22 شهریور 1394 02:05 ب.ظ
سلام . اكر دعا با اسم شناسنامه ای بجای اسمی كه صدایش میكنند (خودش یا مادرش) خوانده بشه اشكال داره

پاسخ استاد:


بله اشکال داره
یکشنبه 22 شهریور 1394 02:04 ب.ظ
سعید:
سلام استاد بزرگوار ممنون از لطفتون تمام حرفاتون كه در سركتاب گفته بودین درست هستش .
یك دنیا ممنونم و تشكر دارم چند سال بودش كه منتظر این زمان بودم همه چیز بخوبی و خوشی تموم شد و زندگی مشتركمون رو شروع كردیم.
اصلا باورم نمیشه كه به خواستم رسیدم.
متشكرم متشكرم متشكرم

پاسخ استاد:


از شنیدن این خبر واقعا خوشحال شدم خستگی و نامهربونی بعضی ها رو از یاد میبرم.
سلامت و موفق باشید در پناه حق
یکشنبه 22 شهریور 1394 01:58 ب.ظ
خسته نباشید استاد. اگه از روی لبتاپ موقع اذن دعاها رو نوشته باشیم مشکلی نداره؟؟؟ ممنون

پاسخ استاد:


خیر
یکشنبه 22 شهریور 1394 01:57 ب.ظ
سلام. از سایت خوشم اومده بسیار با محتوا و جالب هست مطالب. آقای عباسپور وقتی میگین شرایط رسیدن فرد به فرد مورد نظر مختلف هست، و اینکه شخص همه موارد ذکر شده رو رعایت میکنه، چرا در اینصورت هم زمان زیادی میبره که به خواستش برسه؟؟! مگه به اعمال فرد بستگی نداره؟

پاسخ استاد:


به موارد زیادی رسیدن و زمان رسیدن به مقصود بستگی داره و در بعضی موارد راحت و بدون دردسر و در بعضی موارد سحر و جادو و یا خواسته مشترك و...وجود داره البته در ایمیل این موارد رو نكته به نكته ذكر میكنم برای افراد.
خیرات برای افراد رو میشه با یه كارتن خرما انجام داد با یه شام مفصل نیز میشود و با ساختن مدرسه و یا درمانگاه هم میشود همه موارد خیرات میباشه ولی نتیجه متفاوت هستش
یکشنبه 22 شهریور 1394 01:56 ب.ظ
سلام. استاد عباسپور حداقل زمان رسیدن به معشوق با رعایت آداب که شخص انجام میده لطف میکنید زمان حداقل و حداکثر رو مطرح کنید؟ فکر میکنم سوال خیلی از کاربرا باید باشه.

پاسخ استاد:


نمیشه حداقل حداكثر تعیین كرد مورد هر شخص بسته به خود شخص داره یه هفته بوده یه سال هم بوده.
نمیتونین این زمان رو به خودتون ربط بدین چون اشتباه هستش نه حداقل رو نه حداكثر رو و نه متوسط زمانی رو
یکشنبه 22 شهریور 1394 01:52 ب.ظ
سهیلا:
سلام بر استاد عزیز و بزرگوار آقای عباسپور.براتون ایمیل فرستادم و در نظرها نیز مینویسم.4سال من با یكی دوست بودم ولی برای ازدواج كردن آقا محمد به هر بهونه از زیر این قرار فرار میكردش به چندین دعانویس مراجعه كردم و كلی هزینه كردم تا اینكه ششیا هفت ماه قبل با وبلاگ استاد با راهنمایی یكی از دوستام كه همین مشكل رو داشته بود و ازدواج كرده بود برای استاد ایمیل زدم ایشان نیز از هیچ كمكی دریغ نكردن و من رو كمك كردن یك بار بخاطر سهل انگاری دعاها رو باطل كردم كه دوباره استاد راهنمایی كردن و دعاها رو نوشتم تا مدتها هیچ تغییری رو نداشتن تا اینكه در روز تولدم دوباره با محمد سر این موضوع صحبت و بحث كردم ایشون هیچ زمانی قول نمیداد و طفره میرفت ولی در كمال ناباوری بهم گفتش من فكر میكردم تو منصرف شدی كه دیگه حرفی نمیزنی و این بهترین روز زندگیم بود حتی گریه هم كردم باورم نمیشد حتی در خواب هم ندیده بودم.خانوادش قرار گذاشتن و همه چی به خوبی و شادی به پایان رسید و ما دوتا ازدواج كردیم.استاد بزرگوار آبرو و زندگی رو به من برگردوندن و به همان یا علی كه در ایمیل هاشون مینویسن از خداوند میخوام همیشه حضرت علی(ع)یاور خودشون و خانوادشون باشه.ممنون و سپاسگذارم

پاسخ استاد:


ممنون از لطفتون.
ذكر در نظرات یك بار كفایت میكند
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً
در زندگی هر یك از ما گاهی بر سر دو راهی قرار می گیریم و بعد از مشورت با دیگرانم و زدن تمامی درها اگر نتوانستیم راه خودمان را انتخاب كنیم به استخاره روی می اوریم و از خداوند طلب خیر میكنیم .

ابتدا نیت نمایید سپس روی استخاره بگیر کلیک فرمایید
فال حافظ شیرازی
ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا برآورده سازی

فال حافظ
فال حافظ با معنی و تفسیر
فال حافظ