علوم ماورا
احضار- سركتاب -بخت گشایی -ابطال السحر -موفقیت- قبولی در كنكور -رمل- جفر- جن -موكل
درباره وبلاگ


786
با عرض سلام خدمت كاربران عزیز و بازدید كنندگان گرامی امیدوارم مطالب مورد استفادتون قرار بگیرد.اگردرخواست سركتاب یا بررسی ستاره بختتون با شخص خاصی یا مشكل و سوالی دارید میتونید موردتون رو به ایمیل استاد oloomgarebah@yahoo.com بفرستید تا در اسرع وقت پیگیری و بررسی شود لطفا در قسمت نظرات طرح مشكل نفرمایید
موفق باشید
یا علی

مدیر وبلاگ : شیخ طاهر
نویسندگان
شناخت طلسم

انواع طلسم

رنگ طلسمات

 طلسمات رنگ خاصی ندارند بلکه این نوعی تقسیم بندی در مورد نحوه عمل است .
 طلسم غیر رحمانی را طلسم سیاه، طلسم محبت را طلسم سرخ و طلسم ثروت را طلسم سبز مینامند.

 شرط اصلی و مهمترین شرط برای تاثیر سحر و طلسم این است که فرد طلسم کننده حتما موکلی (جنی ) را در اختیار داشته باشد

روش تاثیر و استفاده از طلسمات

روشهای تاثیر طلسم و سحر مختلف است و برای تاثیرگذاری روشهای مختلفی میباشد مانند  مدفون یا مشموم یا مرشوش یا ماکول است.


انواع و اشکال سحر

1ـ سحر تفریق و ربط
در این سحر و طلسم، ساحر اقدام به تفریق و جدایی میان زوج و زوجه (جدایی زن و شوهر) یا جدایی پدر و پسر یا برادر از برادر و از این قبیل مینماید. این سحر همان سحر تفریق و تبغیض است که نسبت آنرا تباین مینمامند. بدین معنا که دو نفر نسبت مباینت و میگیرند و از هم دور میشوند.
اما سحر ربط ، همانی است که طلسم کننده از طریق استعانت از شیاطین و جن (که در اغلب انواع سحر و طلسمات وجود دارد) اقدام به اعمال خبیثه میکند. این عمل بگونه ای است که جن کافر در ذهن فرد طلسم شده دخل و تصرف میکند. این عمل مثلا میتواند باعث بسته شدن یا ناتوانی در مباشرت حلال زن و شوهر شود هر چند که هر دو طرف قادر به مباشرت هستند ولی نیرویی مانع از این امر است. این نوع سحر و طلسم از بدترین انواع آن است که نفرت و جدایی میان زوجین و عداوت میان آنها را در طول زمان موجب میشود.


2ـ سحر الخداع والتخییل:
این نوع سحر در قوه ذهن انسان دخل و تصرف شدید دارد و بگونه ای است که انسان چیزهای ثابت را متحرک یا چیز متحرک را ثابت ببیند یا بزرگ را کوچک و کوچک را بزرگ ببیند و در واقع اشیاء را در شکل غیر حقیقی خود میبیند و این همان سحر تخییل است.

3ـ سحر جنون:
این نوع سحر و طلسم همان است که جن خبیث (جنی) در ذهن فرد مستقر میشود و باعث فراموشی شدید و نقصان کلام فرد و بی قراری شدید میشود و بسیار آسیب زا میباشد.

4ـ سحر الخمول:
در این سحر و طلسم، طلسم کننده یا ساحر که جنی را در خدمت دارد (جن کافر) او را امر به ضربه زدن به فرد مورد نظر میکند و این موکل هم با مستقر شدن در ذهن و مخ فرد مورد نظر، او را گوشه گیر و منزوی میکند به گونه ای که زمین گیر میشود و عوارض آن پس از این امر ظاهر میشود. فرد مسحور در این حالت دچار فکر مشوش بوده و دچار کم حرفی شدید و سکون و یکجا نشینی و انزوای شدید و سردرد مداوم میشود و در برخی موارد حتی از حمام کردن اجتناب و اکراه شدید دارد.

5 ـ سحر الهواتف:
در این نوع سحر و طلسم، ساحر موکل خود را به سوی فرد مورد نظر ارسال میکند که او را در هنگام خواب و بیداری آزار دهد. در زمان خواب به شکل حیوانات مختلف و ترسناک خود را به او نشان میدهد. در عالم بیداری هم فرد مورد نظر صداهای عجیب و غریب میشنود و مثلا صدای افرادی را میشنود که او را صدا میزنند (ممکن است این صداها آشنا باشند یا نباشند) و از این قبیل . از نشانه های این نوع سحر و طلسم ، خوابهای ترسناک و شنیدن اصوات عجیب و غریب و کثرت وسواس است.

6ـ سحر المرض:
در این نوع طلسم و سحر، جن خبیث در مرکز سمع و بصر و دست و پای فرد مورد نظر رخنه میکند. در این حالت میتواند موجب کوری و یا از دست دادن شنوایی فرد شود یا او را فلج کند. از نشانه های این طلسم و سحر ، احساس درد متوالی در یکی از اعضاء و یا حالات صرع و تشنجات و یا فلج و از کار افتادن جزیی و کلی اعضاء و یا از بین رفتن برخی از حواس فرد میباشد. این حالات دقیقا شبیه به حالات مرض طبیعی اعضای انسان است.  تنها طریق تشخیص این امراض سحر و طلسم از امراض طبیعی جسم این است که رقیه و آیات باطل کننده طلسم بر آن فرد قرائت شود. اگر فرد مریض در زمان قرائت احساس سرگیجه یا سردرد یا اضطراب و لرز کند یا اینکه جسمش دچار تغیر شدید شود، باید مطمئن شد که مشکل پیش آمده در نتیجه طلسم یا حسد و یا چشم زخم است . اگر این تغییرات مشاهده نشد پس باید توسط اطباء و پزشکان معالجه گردد.

7ـ سحر محبة:
در این نوع طلسم و سحر ، ساحر و طلسم کننده ، مرد یا زن را به نسبت به یکدیگر محبوب میکند. این نوع سحر میتواند موجب شود که حتی فرد مورد نظر از مادر و خواهر و اقوام درجه یک خود اکراه و تنفر پیدا کند و فقط زوجه خود را ببیند و رضایت او مد نظرش قرار گیرد. از طرف دیگر این نوع سحر میتواند مثل یک شمشیر دولبه عمل کند و باعث شود که زوج نسبت به زوجه اش متنفر شود همچنان که نسبت به سایر زنها این احساس را پیدا میکند.


نوع مطلب :
برچسب ها : انواع طلسم، رنگ طلسم، تاثیر طلسم، ابطال طلسم، دعای رزق وروزی، دعای حفاظت از بلایا، دعای ابطال سحر،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 6 مرداد 1394 03:08 ق.ظ
سلام خسته نباشید واقعا از مطالب استفاده کردم واگاه شدم من چندسالی هس مشکل دارم همیشه موقع تابستان مرداد یا شهریور با یه دعوای کوچیک و ساده کل زندگیم کنفیکون میشه و به جایی میرسیم که میخوایم جدا بشیم انگار دیواری درست میشه که ما ازهم ترد بشیم نمیدونم چکار کنم اگه بنظرتون طلسم هس یا چیزی تورو خدا راهنماییم کنید ضمنا طرفم کلا خانوادش براش مهم میشه ومنو بچه ام رو نمیبینه حتی سر اونا میخواد زندگی خودش نباشه .

كار نادرست رو تكرار نكنید
سه شنبه 6 مرداد 1394 03:06 ق.ظ
سلام خسته نباشید واقعا از مطالب استفاده کردم واگاه شدم من چندسالی هس مشکل دارم همیشه موقع تابستان مرداد یا شهریور با یه دعوای کوچیک و ساده کل زندگیم کنفیکون میشه و به جایی میرسیم که میخوایم جدا بشیم انگار دیواری درست میشه که ما ازهم ترد بشیم نمیدونم چکار کنم اگه بنظرتون طلسم هس یا چیزی تورو خدا راهنماییم کنید ضمنا طرفم کلا خانوادش براش مهم میشه ومنو بچه ام رو نمیبینه حتی سر اونا میخواد زندگی خودش نباشه .

نظرات واسه طرح مورد نمیباشه.
مورد و مشخصاتتون رو به ایمیل ادرس وبلاگ ارسال نمایید.oloomgarebah@yahoo.com تا بررسی و كمكتون كنم
یکشنبه 4 مرداد 1394 10:52 ق.ظ
امکان داره سحر الهواتف بعد از گذر زمان طولانی باعث ایجاد دیوانگی در طرف شود ؟

سوالتون بی ربط میباشد
جمعه 2 مرداد 1394 08:42 ق.ظ
سلام.کسی که طلسم رو برا رسیدن بخواستش انجام میده براش مشکلی پیش نمیاد؟

بستگی به روش انجامش داره.
اگر شخصی كه این كار رو براش انجام بده استاد واقعی و عامل باشه هیچ مشكلی برای اون بوجود نمیادش.
البته در بحث طلسم باید از مواردی مانند سوزاندن و چال كردن پرهیز كنید
سه شنبه 23 تیر 1394 12:12 ق.ظ
استاد فرق دعاهایی كه شما اذن میدین با طلسم در چیست؟با برای نوشتن و انجام طلسم هم میتوانیم از شما اذن بگیریم؟
آیا علت نتیجه دادن دعاهای شما هم اینه كه شما موكل در اختیار دارید و كسانی كه دعاهاشون جواب نمیدهد، بدون داشتن موكل كار انجام میدهند؟

اصل این علوم بکارگیری موکل میباشد بدون در اختیار داشتن و تسلط هیچ اتفاقی نمیافتد.من نه دعا و نه طلسمس که شخصی به دردسر بیفتد و مشکل ساز بشه بتوسط دعاها رو انجام نمیدم ولی اگر موردی احتیاج به طلسمی باشد استفاده میشود.
دوشنبه 22 تیر 1394 04:52 ب.ظ
اگر از شما بخواهیم طلسم محبه رو برایمان انجام دهید امكانش هست؟

دعا و یا طلسم بکارگیری میشود ولی با شرط موارد شرعی.
مورد و مشخصاتتون رو به ایمیل وبلاگ ارسال کنید تا بررسی و کمکتون کنم
دوشنبه 22 تیر 1394 07:22 ق.ظ
ایمیل کردم
دوشنبه 22 تیر 1394 03:41 ق.ظ
با سلام برای مورد
یک و مورد پنج باید چکار کردن چون احساس میکنم بنده گرفتارش شدم

مورد و مشخصاتتون رو به ادرس ایمیل وبلاگ ارسال كنید تا براتون بررسی كنم.
oloomgarebah@yahoo.com
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً
در زندگی هر یك از ما گاهی بر سر دو راهی قرار می گیریم و بعد از مشورت با دیگرانم و زدن تمامی درها اگر نتوانستیم راه خودمان را انتخاب كنیم به استخاره روی می اوریم و از خداوند طلب خیر میكنیم .

ابتدا نیت نمایید سپس روی استخاره بگیر کلیک فرمایید
فال حافظ شیرازی
ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا برآورده سازی

فال حافظ
فال حافظ با معنی و تفسیر
فال حافظ